Posielanie fotografií

Posielanie fotografií

vyvolavanie_starych_filmov_medium_new
Vaše fotografie nám môžete jednoducho zaslať e-mailom (v prípade, že ide o pár fotografií a zároveň nejde o veľký dátový objem). V prípade, že fotografie sú objemovo veľké (napr. každá viac ako 10 MB), odporúčame využiť napríklad službu Úschovna.cz, prípadne iné podobné služby/úložiská, cez ktoré nám môžete jednoducho poslať aj veľa fotografií, prípadne ide o veľko-objemové súbory.

Posielanie je jednoduché – v každej podobnej službe vypíšete váš e-mail, ďalej e-mail, na ktorý chcete “zásielku” poslať (v našom prípade info@minilabb.sk), do správy pre príjemcu napíšte o aké fotografie máte záujem (9×13, 10×15, 13×18… lesklé/matné a prípadné iné požiadavky), nakoniec nahráte samotné fotografie a počkáte, kým sa súbory prenesú. Po úspešnom prenesení Vám na Váš e-mail príde potvrdenie o odoslaní zásielky.

Ak je v zásielke uvedené všetko potrebné, fotografie Vám spracujeme a o vyhotovení Vás budeme informovať na e-mail, ktorý ste zadali pri odosielaní zásielky.

V prípade, že v zásielke nie je uvedené všetko potrebné, budeme Vás pred výrobou kontaktovať na e-mail, ktorý ste zadali pri odosielaní zásielky a fotografie spracujeme až po Vašom upresnení objednávky.